דף לחבר מס' 8 - סיכום יולי 2017

ועד הנהלה • 10/8/2017 כניסות

קבצים מצורפים:

דף לחבר מספר 8 סיכום יולי 2017

                                                                                                                                     3/8/17

דף לחבר מס' 8 - סיכום חודש יולי 2017

לחברים שלום,

להלן עדכונים על הנעשה במושב: 

אגודה קהילתית

 1. הזמנה לאסיפה - בתאריך 10/8 תתקיים אסיפת חברים לעריכת סקר חברים בנושא תחנת הכח (הזמנה מסודרת עם הסעיפים של סדר היום של האסיפה פורסמה בלוחות המודעות, ובתאי הדואר).
 2. עדכון פרטים לצורך שמירת קשר - על מנת לאפשר לנו לעדכן אתכם בצורה יעילה יותר. נשמח אם תרשמו לאתר המושב; כל מי שרשום לאתר מקבל עדכון שבועי בימי שישי.                                   לינק לאתר ולהרשמה – ramat-zvi.org.il.

        במידה ויש קושי בהרשמה ניתן לפנות לליאור ארבל 054-9306553.

 1. הודעות SMS – כל מי שאינו מקבל עדכונים מהמזכירות באמצעות SMS, מתבקש ליצור קשר עם גליה (050-827299) על מנת שנוכל לעדכן את הנתונים.
 2. בית העם - השבוע הסתיים פרויקט ההגברה וההקרנה בו הותקנה בבית העם מערכת הגברה הכוללת מסך גדול, מקרן ורמקולים. בקרוב נתחיל בהקרנת סרטים לקבוצות הגיל השונות וכמובן שהדבר ישדרג את האירועים השונים המתקיימים בבית העם. תודה רבה לכל מי שעזר וייעץ בנושא.
 3. פגישה עם ועד מקומי מולדת - בתאריך 4/8 התקיימה ישיבה משותפת עם הועד המקומי של מולדת לגבי הלך הרוחות באזור כמו כן נשקלו שיתופי פעולה עתידיים בתחומי השונים. סוכם שיתקיימו פגישות נוספות.
 4. זהירות בדרכים - החופש הגיע וילדים רבים מסתובבים ברחבי המושב לאורך כל שעות היום. אנא סעו בזהירות ובעירנות ושמרו על בטחון ילדינו. ובאותו עניין, החברים מתבקשים לא להחנות את הרכבים על הכביש ועל המדרכות. הנושא מפריע לתנועה ומהוה מטרד וסכנה בטיחותית.
 5. תזכורת - ניתן לשלם את תשלומי מיסי המושב ותשלומי המים בכרטיס אשראי במזכירות או בטלפון 050-8272999.
 6. כלבים – החברים מתבקשים לקשור את הכלבים, הדבר מהווה מטרד וסכנה בטיחותית.

 ועדת נוער

 לכבוד הגיעו של החופש הגדול, נהננו החודש מפעילויות קיץ מגוונות ומהנות!

 1. עם תחילת החודש, חגגנו את אירוע פתיחת הקיץלכלל תלמידי המושב, מכיתה א' ועד יב'. התלמידים נהנו ממתנפחים, תותח קצף, מגלשות מים, משחקים, ג'אגלינג, בועות סבון, רובי מים וצבעי גוף;
 2. תלמידי היסודי נסעו ל- ijump, פארק הטרמפולינות הגדול;
 3. בני הנוער מכיתות ז'-יב' נסעו במסגרת יוצאים בשלישי, לפארק המימדיון, שפיים, לונה פארק, ושיט בקיאקים;
 4. נהנו מצפייה משותפת בסרט קומדיה בדשא הגדול;
 5. התקיימה פעילות מים ואוכל במחלבה;
 6. החניכים בכיתה ד' יצאו למחנה מועצתי בן 3 ימים ביער עין זיתים, והחניכים בכיתה ח' יצאו למסע נודד בן 4 ימים בעקבות הלוחמים לשלום אשר הפגיש אותם עם מורשת הקרב.
 7. לקראת סוף החודש, נפרדנו מיותם שולמן ורותם אצילי ונהנו מערב מתגייסים מיוחד בעין יזרעאל!
 8. ביום 3/8 נערך המירוץ לכספת לכיתות ד'-ו'.
 9. בשבוע הבא, יצאו ילדינו לימיה 2017.
 10. וב - 17/8 – יתקיים מחנה לינה מסורתי בחורשת נעם.

היה חודש מהנה במיוחד! תודה לכל העוסקים במלאכה :)

 

ועדת דת

ביום 28/7 התקיימה קבלת שבת קהילתית בבית העם שכללה סעודה משותפת.

 

ועדת תרבות

 1. ביום שני הקרוב, ה 7/8, טו' באב, יתקיים בבית העם, בשיתוף של ועדת גיל הביניים וועדת תרבות ערב טו' באב מהנה, קליל ומצחיק. ייערך מופע של הסטנדאפיסטית יוצאת הדופן, שרה שמיר. הציבור מוזמן!
 2. ערב משפחות בסחנה – ביום 29/8 נתחיל במסורת חדשה של סיום החופש הגדול בערב סגור לתושבי המושב בסחנה. עד כה נרשמו קרוב ל-200 משתתפים. ניתן להרשם אצל גליה, אלון דוד או ליאור ארבל עד ליום 10/08 בעלות של 40 ₪ לאדם (מעל גיל 5).                                                   
 3. הפנינג קיץ ב-24/8 - היכונו להפנינג משודרג. פרטים בהמשך....
 4. חג למושב – טקס לכבוד שנת ה- 75 יתקיים בתחילת ספטמבר. כל מי שמעוניין להשתתף מתבקש לפנות לאחד מחברי הועד.

 

ועדת הגיל הרך

החודש ועדת גיל הרך ערכה ערב גיבוש וסיום שנה לצוותי הגנים. בערב זה טעמו נשות הצוות החינוכי ממטעמי האימהות והאבות לילדים בגנים, ולאחר מכן נהנו מסדנת הולה-הופ (חישוקים(. תודתינו להורים שעזרו ותרמו.

הערכתינו ואהבתינו הגדולה נתונה לצוותים שלנו בגנים   שנותנים את הכל לילדינו יום יום. בברכת חופש נעים ובטוח לכולנו, וועדת גיל הרך

 

ועדת גיל הביניים

 1. ביום 7 התקיים ביקור (ספונטני) בפסטיבל בין לאומי למחול ופולקלור בכפר ירכא שבגליל שכלל סיור מודרך ברחבי הכפר. זו הייתה חוויה לא שגרתית, ומיוחדת לבאים.
 2. ביום 15.7 בבית העם, היה מפגש מרתק עם המזרחן איני עבאדי.
 3. ביום חמישי ה - 31.8, כפרומו לחג ה-75, ביום חמישי, יתקיים ערב פנימי של סיפורי חברים - "איך הגעתי לרמת צבי". הערב כבר מתגבש, והולך להיות מחדש, מרתק ומפתיע.

 

ועדת ספורט

 1. ב- 3/7 התקיים מרוץ הלילה מספר 4 בו לקחו חלק כ-170 רצים, כולם חברי המושב.
 2. טורניר טניס -  ההרשמה בקרוב....

 

אגודה חקלאית

 1. מים - בתקופה האחרונה בעקבות תופעות חוזרות של אויר במים. פנינו לחברת מקורות בכדי לפתור את הבעיה. הם העמיקו את הקידוח "בירה 3" אך זה לא עזר וכעת חברת מקורות חופרת ומניחה קו מים נוסף מקביל לקיים כיום מהמושב ועד ל"בריכת "תמרה". אנו מקווים שבכך תיפתר הבעיה ויורגש שיפור באספקת המים. בזמן העבודות אנו מבקשים מהחברים בעלי החלקות בסמוך לתוואי הצינור לגלות סבלנות ובכל בעיה או שאלה ניתן לפנות ליעקב בן זאב שעומד בקשר רציף עם חברת מקורות.
 2. רשות ניקוז - בימים הקרובים יכנסו קבלנים מטעם רשות ניקוז להסדרת ערוצים, ייצוב קרקע, ומיתון זרימות במורדות. החלקות שבתחומן יבוצעו העבודות מתבקשים לשמור על התשתית להסדרה. אנו נעדכן באופן אישי את החברים הללו.
 3. בנייה ברצועת המגן - אנו רוצים לנצל הזדמנות זו כדי לשוב ולחדד את הנקודה שאין לבנות, לנטוע, ולבצע כל פעולה שהיא ברצועת המגן של הנחל. הנחל והרצועה משני הצדדים שייכת לרשות ניקוז ע"פ חוק! לכן לידיעת החברים בעלי המשקים, ממשק זך עודד ועד יואל ורוחלה גולדשמיט (ממזרח למערב). לפני ביצוע כל הפעולה בסמוך לערוץ יש לקבל לכך אישור מרשות ניקוז ירדן דרומי.

 

עדכונים נוספים- בחודש הבא.

                                                        

   בברכה,  

              ועד אגודת                                                                ועד אגודת             

         מתיישבי רמת צבי                                                          חקלאי רמת צבי

 

 

רשם: ליאור ארבל